Yoko Kozmetik Hakkında

HAKKIMIZDA


Ang Kozmetik olarak distribütörü olduğumuz YOKO Saç, Cilt ve Vücut bakım ürünlerini Taylanddan ithal ederek siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.


Amacımız sektörümüzde koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu nedenle, Tayland FDA onaylı ve GMP sertifikasına sahip, Ülkemiz Sağlık Bakanlığına da bildirimleri yapılan, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Japonya gibi ülkeler olmak üzere 35 farklı ülkede satılan Yoko marka ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz.


Yoko ürünleri sivilce ve leke bakımı başta olmak üzere kırışıklık, cilt onarımı, saç bakımı, selülit, çatlak önleme, batıklar, vücut kararmaları gibi konulara da cevap vermektedir.


Ürünlerimizin içeriği uzman dermatologlar tarafından oluşturulmakta, antibakteriyel testlerden geçerek üretilmektedir. Faaliyette bulunduğumuz 5 yıldan bu güne Yoko markası siz değerli müşterilerimizin teveccühü ve sonuç odaklı bitkisel içeriği ile giderek artan bir kullanıcı kitlesine ulaşmış ve sosyal medyanın en çok sevilen kozmetik markası haline gelmiştir.


İnternet üzerinden, telefonla ya da  sms ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin en kısa sürede size ulaşmasını sağlamaktayız. Yoko ailesi olarak bizim için değerlisiniz.


GÜVEN CİDDİ BİR İŞTİR.Bize Ulaşın

Mithatpaşa Mah. Mücahitler Cad. No:49 Kanal Sitesi Apt. Kat: 1 D:1 Seyhan/Adana
Tel: (+90) 322 227 80 55 Faks: (+90) 322 227 80 55 Email: info@angkozmetik.com

Sosyal Paylaşımlar