Göz Çevresi Bakım Ürünleri
 • ALOE VERA ÖZLÜ GÖZ JELİ

  ALOE VERA ÖZLÜ GÖZ JELİ

  İçeriğindeki güçlü antioksidanlar, aloe vera özüve yüksek düzeyde polifenolleri sayesinde erken yaşlanma belirtileri olan kırışıklıkları ve ince çizgileri yok etmeye yardımcı olur. Mükemmel nemlendirici ve besleyici özelliği sayesinde göz çevresinde oluşan kararmaları ve şişliği azaltır.

 • NAR ÖZLÜ GÖZ JELİ

  NAR ÖZLÜ GÖZ JELİ

  İçeriğindeki güçlü antioksidanlar ve yüksek düzeyde polifenolleri sayesinde erken yaşlanma belirtileri olan kırışıklıkları ve ince çizgileri yok etmeye yardımcı olur. Mükemmel nemlendirici ve besleyici özelliği sayesinde göz çevresinde oluşan kararmaları ve şişliği azaltır.

 • SALATALIK ÖZLÜ GÖZ JELİ

  SALATALIK ÖZLÜ GÖZ JELİ

  İçeriğindeki güçlü antioksidanlar, salatalık özü ve yüksek düzeyde polifenolleri sayesinde erken yaşlanma belirtileri olan kırışıklıkları ve ince çizgileri yok etmeye yardımcı olur. Mükemmel nemlendirici ve besleyici özelliği sayesinde göz çevresinde oluşan kararmaları ve şişliği azaltır. Göz çevresindeki ölü hücrelerin atılmasınıve nem dengesinin korunmasını sağlar.

 • SÜT PROTEİNLİ SAÇ BAKIM KREMİ

  SÜT PROTEİNLİ SAÇ BAKIM KREMİ

  İçeriğindeki doğal özler sayesinde saçlarınızı derinlemesine temizlerken, saçlarınızın nem dengesini korumaya yardımcıdır.

Bize Ulaşın

Mithatpaşa Mah. Mücahitler Cad. No:49 Kanal Sitesi Apt. Kat: 1 D:1 Seyhan/Adana
Tel: (+90) 322 227 80 55 Faks: (+90) 322 227 80 55 Email: info@angkozmetik.com

Sosyal Paylaşımlar