Siyah Nokta Bakım Ürünleri
 • BADEM ÖZLÜ SİYAH NOKTA PEELİNG 100 ml.

  BADEM ÖZLÜ SİYAH NOKTA PEELİNG 100 ml.

  Bademli Yüz Scrub’ı İçeriğindeki Çuha çiçeği özü, Aloe Vera , Deniz bitkileri özleri (Sea Grass) sayesinde aşındırmadan cildi arındırır, parlaklık kazandırır. Bu doğal özler, cildi temizler gözeneklerde toplanmış kirlilikleri arındırır cilde yumuşaklık ve ışıltısını yeniden kazandırır. (Komedon) siyah noktanın üzerinde dairesel masaj ile ciltten atılmasını sağlar.

 • SİVİLCE SETİ 1

  SİVİLCE SETİ 1

  Alanında uzman dermatologlar tarafından hazırlanan sonuç odaklı içeriği ile sivilceler üzerinde oldukça başarılıdır. Cildinizde oluşan fazla yağlanmayı, bakterileri ve bu nedenle oluşan sivilceleri kısa sürede yok etmede etkilidir. Yoko sivilce ürünleri kısa sürede sosyal medyada fenomen haline gelmiş ve binlerce kullanıcıyı mutlu etmeyi başarmıştır.

 • SİVİLCE SETİ 2

  SİVİLCE SETİ 2

  Tea Tree Oil:Antiseptik ve antifungal özelliklere sahip olup 48 bileşen içerir.Cildi tahriş etmeden kızarıklık, kaşıntı, pul pul dökülme, iltihabı giderir, cildi yeniler ve ağrıları yok eder. irinli sivilceler, akne, sıyrık, durumlarında etkilidir.

 • AKNE MELASMA KREM Q10 4 gr.

  AKNE MELASMA KREM Q10 4 gr.

  Yoko Acne Melasma Cream Q10 4 gr. Olup akne, siyah nokta gibi cilt problemlerinin bakımında kullanabileceğiniz aynı zamanda akneye sebebiyet veren cilt yağlılığını da azaltan etkileri ile bitkisel formüllü bir cilt kremidir. Ayrıca cildinizi pürüzsüz ve daha aydınlık kılmak için özel olarak formüle edilmiştir. Hem bay hem bayanlar kullanabilir.

 • AKNE ÖNLEYİCİ SABUN 110 gr.

  AKNE ÖNLEYİCİ SABUN 110 gr.

  Tea Tree Oil(Çay ağacı özü) ve Salisilik asit katkılı akneye neden olan kir ve aşırı yağı kayda değer bir etki ile azaltan ve cildi temizleyen özel olarak formüle edilmiş bir sabundur.

Bize Ulaşın

Mithatpaşa Mah. Mücahitler Cad. No:49 Kanal Sitesi Apt. Kat: 1 D:1 Seyhan/Adana
Tel: (+90) 322 227 80 55 Faks: (+90) 322 227 80 55 Email: info@angkozmetik.com

Sosyal Paylaşımlar