Leke Bakım Ürünleri
 • CİLT AYDINLATICI BİTKİSEL SABUN 100 gr

  CİLT AYDINLATICI BİTKİSEL SABUN 100 gr

  Cildinizi besleyici, nemlendirici, aydınlatıcı özelliğe sahip bitkilerin karşımı olan sabundur. Cildinize aydınlanma, tazelik ve gençlik kazandırır. İlk uygulamada dahi cildiniz üzerindeki parlaklığı ve aydınlığı görebilirsiniz.

 • MILK CREAM Q10 50 GR

  MILK CREAM Q10 50 GR

  Süt protein ve Q enzim sayesinde cilde canlılık kazandırır ve nemlenmesinde yardımcı olur. Kırışıklıkların azalmasını sağlar. B3 vitamin sayesinde cildinizin ışıltılı ve parlak görünmesini sağlar.cildinizin pürüzsüzlüğünü besleyen kolajen sayesinde ipeksi bir görünüm sağlar.

 • GÜNEŞ LEKE ÖNLEYİCİ KREM 25 gr.

  GÜNEŞ LEKE ÖNLEYİCİ KREM 25 gr.

  Tamamen doğal özlerle formüle edilmiş olanY534 Güneş Leke Önleyici Krem cilde canlılık ve tazelik kazandırır. Bu özel krem başta güneş lekeleri olmak üzere, ciltteki koyu lekelerin ve ton farklılıkların önlenmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Besleyici özelliği ile cildiniz yumuşak ve sağlıklı bir görünüm kazanır.

 • LEKE VE ÇİL ÖNLEYİCİ KREM 50 gr

  LEKE VE ÇİL ÖNLEYİCİ KREM 50 gr

  Bu krem ciltteki çilleri, yaşlılık lekelerini, kara lekeleri ve ciltteki kusurları önlemeye yardımcı olur. Extra güçlendirilmiş formülü sayesinde hassas cildin renk değişiminin azalmasına, cilt renginin tonlanmasına, tonunu ve nemini yüksek tutmasına yardımcı olur.

 • SAKURA (DAY&NIGHT)CREAM

  SAKURA (DAY&NIGHT)CREAM

  Yoko sakura gündüz kremi 15 ++ güneş koruma özelliğine sahiptir. Güneşin zararlı UVB ışınlarından cildin zarar görmesini engeller.B3 ve C vitaminleri ile cildi besler.

 • LEKE SETİ 1

  LEKE SETİ 1

  Doğal mineral olarak bulunan çinkonun oksitlenmesiyle elde edilmektedir. Özellikle güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından korunmak için kullanılmaktadır.

 • LEKE SETİ 2

  LEKE SETİ 2

  Doğal mineral olarak bulunan çinkonun oksitlenmesiyle elde edilmektedir. Özellikle güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından korunmak için kullanılmaktadır.

 • AYDINLATICI KREM Q10 - 4 gr

  AYDINLATICI KREM Q10 - 4 gr

  İçeriğindeki koenzim Q10 sayesinde hücre yeniler, cildin beslenmesini sağlar ve nem dengesini korur. Leke bakımında kullanılabilecek özel formülü sayesinde ton farklılıklarını dengelemeye ve cildinizin adım adım beyazlamasına yardımcı olur.

 • LEKE SETİ 3

  LEKE SETİ 3

  Leke bakımında genel süreç 3-6 aydır. Süre içerisinde yavaş yavaş tonlama yaparak cildin doğal rengine kavuşmasında yardımcı olur.

 • LEKE SETİ 4

  LEKE SETİ 4

  Leke bakımında genel süreç 3-6 aydır. Süre içerisinde yavaş yavaş tonlama yaparak cildin doğal rengine kavuşmasında yardımcı olur.

 • SÜT ÖZLÜ LEKE KREMİ 4 gr.

  SÜT ÖZLÜ LEKE KREMİ 4 gr.

 • GECE VE GÜNDÜZ KREMİ SÜT ÖZLÜ

  GECE VE GÜNDÜZ KREMİ SÜT ÖZLÜ

 • SÜT ÖZLÜ AYDINLATICI SABUN 100 gr.

  SÜT ÖZLÜ AYDINLATICI SABUN 100 gr.

  Temizleyici Zeytinyağı ve süt proteinleri ile cildin nem dengesini korurken süt proteini cildin canlanmasını sağlar. Nemlendirici özelliği ile cildin pürüzsüz görünmesinde etkilidir. Tüm cilt ve özellikle hassas ciltlerde kullanılabilir

 • SÜT ÖZLÜ AYDINLATICI SABUN 90 gr

  SÜT ÖZLÜ AYDINLATICI SABUN 90 gr

  Süt protein B3 kolajen sayesinde cildi besler. İçeriğindeki süt protein sayesinde cildin nem ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur ince çizgilerin azalmasında siyah nokta bakımında etkili olabilecek bir üründür . cildinizde meydana gelen renk farklılıklarında aydınlatıcı özelliğe sahiptir.

 • YOĞURT-SÜT AYDINLATICI KREM 4 gr

  YOĞURT-SÜT AYDINLATICI KREM 4 gr

  Bu krem saf sütten ve yoğurt özünden yapılmıştır. Yoğurt özü kırışıklıkların azalmasına ve hücre kaybını gidermeye yardım eden doğal bir asit olan süt ve laktik asitten (AHA) gelen pek çok protein içerir.

Bize Ulaşın

Mithatpaşa Mah. Mücahitler Cad. No:49 Kanal Sitesi Apt. Kat: 1 D:1 Seyhan/Adana
Tel: (+90) 322 227 80 55 Faks: (+90) 322 227 80 55 Email: info@angkozmetik.com

Sosyal Paylaşımlar