Güneş Koruyucu
 • GÜNEŞ KORUYUCU SPF 50 PA

  GÜNEŞ KORUYUCU SPF 50 PA

  50 faktörlü YOKO Sunscreenciltteki lekelenmelere, renk değişimlerine ve kırışıklık oluşumuna sebebiyet veren UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma amaçlı güneş koruyucu olaraktasarlanmıştır. Ciltteki güneşten kaynaklı lekelerin oluşmasını engelleyen aydınlatıcı bileşenler içerir.

 • GÜNEŞ KORUYUCULU PUDRA SPF 50

  GÜNEŞ KORUYUCULU PUDRA SPF 50

  Bu mükemmel pudra krem cildinize derinlemesine nüfuz ederek cildinizdeki kusurları ve lekeleri kapatır, ton farklılıklarını dengeler. İçeriğindeki SPF 50 ve zengin mineraller sayesinde cildinizi güneş ışığının zararlı etkilerinden korur, cildinizdeki ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur.

 • LİKİT GÜNEŞ KORUYUCU SPF

  LİKİT GÜNEŞ KORUYUCU SPF

  Likit formdaki bu güneş koruyucu hafif yapısıyla cildinizde yağlanma yapmadan mükemmel bir koruma sağlar. UVA ve UVB koruyucu özelliği ile cildinizde koyu lekelerin, çillerin, kırışıklıkların ve cilt koyulaşmanın engellenmesine yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

 • TOFU BB CREAM SPF 30 PA++ 20 GR

  TOFU BB CREAM SPF 30 PA++ 20 GR

  İçerisindeki photocollagen ve tofu özleri sayesinde cildin yenilenmesini sağlar ve yaşlılık sürecini geciktirir. Cilt bakımı ve makyajın bir arada sunulduğu bu harika krem cildinizdeki kusurları mükemmel bir şekilde kapatırken gözenekleri sıkılaştırır, akne oluşumunu engeller, cildinizdeki yağı azaltır ve renk tonunuzu dengeler.

Bize Ulaşın

Mithatpaşa Mah. Mücahitler Cad. No:49 Kanal Sitesi Apt. Kat: 1 D:1 Seyhan/Adana
Tel: (+90) 322 227 80 55 Faks: (+90) 322 227 80 55 Email: info@angkozmetik.com

Sosyal Paylaşımlar