Cilt Bakım Ürünleri
 • AYDINLATICI BİTKİSEL SABUN

  AYDINLATICI BİTKİSEL SABUN

  Cildinbeslenmesine, aydınlanmasına yardımcı olan anti-aging özelliğe sahip bitkilerin karışımıdır.Cildi aydınlık, taze ve bir bebek cildi gibi pürüzsüz kılar. Bal özü, cildinizdeki fazla yağın atılmasında etkilidir.

 • C VİTAMİNLİ YÜZ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ 100 ml

  C VİTAMİNLİ YÜZ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ 100 ml

  Hafif dokulu yüz temizleme köpüğü,tüm cilt tipleri için formüle edilmiş olup cilde serinlik ve hafiflik hissi verir. Bu zengin nemlendirici çözülebilir Kolajen, Vitamin B3 , ve Vitamin C sayesinde düzenli kullanımda cildi besler, pürüzsüz kılar, nemlendirir ve sağlıklı bir aydınlanma sağlar.

 • NAR ÖZLÜ AYDINLATICI ANTİ-AGING SABUN

  NAR ÖZLÜ AYDINLATICI ANTİ-AGING SABUN

  Nar özlü bu aydınlatıcı sabun erken yaşlanmaya sebebiyet veren serbest radikalleri dengede tutmaya yardım eden yüksek seviyeli polifenoller ve güçlü antioksidanlar içerir.

 • SOYA FASÜLYESİ VE Q10 KREM

  SOYA FASÜLYESİ VE Q10 KREM

  Bu değerli cilt kremi soya fasülyesi Coenziym Q-10 ve zengin bitki özleri içerir, cildin elastikiyetini geliştirir ,cildin dehidrasyonunu(susuz kalmasını) ve çizgilenmesini önlemeye yardımcı olur, parlaklığını artırır.

 • GECE VE GÜNDÜZ KREMİ SÜT ÖZLÜ

  GECE VE GÜNDÜZ KREMİ SÜT ÖZLÜ

 • C VİTAMİNLİ NEMLENDİRİCİ KREM 50 gr.

  C VİTAMİNLİ NEMLENDİRİCİ KREM 50 gr.

  Sağlıklı Aydınlanma Vitamin C Nemlendirici
  Hafif dokulu krem jel,tüm cilt tipleri için formüle edilmiş olup cilde serinlik ve hafiflik hissi verir. Bu zengin nemlendirici çözülebilir Kolajen, Vitamin B3 , ve Vitamin C sayesinde düzenli kullanımda cildi besler, pürüzsüz kılar, nemlendirir ve sağlıklı bir aydınlanma sağlar.

 • C VİTAMİNLİ YÜZ SERUMU 30 gr.

  C VİTAMİNLİ YÜZ SERUMU 30 gr.

  Sağlıklı Aydınlanma Vitamin C Nemlendirici
  Hafif dokulu yüz serumu,tüm cilt tipleri için formüle edilmiş olup cilde serinlik ve hafiflik hissi verir.

 • KEÇİ SÜTLÜ YÜZ KÖPÜĞÜ (Q10) 100 ml

  KEÇİ SÜTLÜ YÜZ KÖPÜĞÜ (Q10) 100 ml

  Bu köpük temizleyici içeriğindeki keçi sütü ve koenzim Q10 ile cildin yumuşak ve ipeksi bir görünüm sağlamasına, cildin ihtiyacı olan suyu, nem dengesini ve elastikiyetini kazanmasına yardımcı olur.

 • NEMLENDİRİCİ KIŞ KREMİ 50 gr.

  NEMLENDİRİCİ KIŞ KREMİ 50 gr.

  Mositurizing Cold Cream cildinize yumuşaklık ve pürüzsüzlük sağlar. Süt proteini içeren yeni formül kurumuş cildi besler nemi tutarak kuruluğu önlemeye yardım eder, cilde daha önce hiç olmadığı kadar yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırır.

 • KEÇİ SÜTLÜ SABUN (KURU-KARMA CİLT) 80 gr.

  KEÇİ SÜTLÜ SABUN (KURU-KARMA CİLT) 80 gr.

  Zengin keçi sütü özü ve kolajen formülüyle cildinizi besler, nemlendirir ve aydınlık bir görünüm kazanmasını sağlar. Cildinizi derinlemesine temizlemesinin yanında cildinizin yumuşak ve pürüzsüz bir görüntüye kavuşmasına, ton farklılıklarının ve ince çizgilerin kaybolmasına olanak sağlar.

 • SAKURA (DAY&NIGHT)CREAM

  SAKURA (DAY&NIGHT)CREAM

  Yoko sakura gündüz kremi 15 ++ güneş koruma özelliğine sahiptir. Güneşin zararlı UVB ışınlarından cildin zarar görmesini engeller.B3 ve C vitaminleri ile cildi besler. İçeriğindeki çiçek özleri sayesinde cildin canlanmasını bulunan siyah noktaların ve koyu lekelerin ciltten arındırılmasını sağlar. Cildin nemlenmesini sağlar.

 • YOĞURT-SÜT AYDINLATICI KREM 4 gr

  YOĞURT-SÜT AYDINLATICI KREM 4 gr

  Bu krem saf sütten ve yoğurt özünden yapılmıştır. Yoğurt özü kırışıklıkların azalmasına ve hücre kaybını gidermeye yardım eden doğal bir asit olan süt ve laktik asitten (AHA) gelen pek çok protein içerir. Hücre yenilenmesinin canlanmasının, ciltteki vitamin ve minerallerin yeniden dolmasına, nemlenmenin yeniden düzelmesine ve cildinizi pürüzsüz, yumuşak ve açık tonda olmasına yardımcı olur.

Bize Ulaşın

Mithatpaşa Mah. Mücahitler Cad. No:49 Kanal Sitesi Apt. Kat: 1 D:1 Seyhan/Adana
Tel: (+90) 322 227 80 55 Faks: (+90) 322 227 80 55 Email: info@angkozmetik.com

Sosyal Paylaşımlar