Vücut Bakım Ürünleri
 • BİKİNİ VE KOLTUK ALTI BEYAZLATICI TUZ

  BİKİNİ VE KOLTUK ALTI BEYAZLATICI TUZ

  adece Koltukaltı ve bikini bölgesini aydınlatmak için olup ,Vitamin E,doğal bitki özleri ve faydalı doğal tuzlarla zenginleştirilmiştir. Etkili bir biçimde koltukaltı ve bikini bölgesindeki ölü hücreleri, kir birikintilerini giderir, kırışıklıkları hafifleterek yumuşak ve temiz hissedilen, yeni, parlak bir cilt kazandırır.

 • KOLTUKALTI BEYAZLATICI KREM VE DEODORANT

  KOLTUKALTI BEYAZLATICI KREM VE DEODORANT

  Krem koltukaltı ve diğer hassas bölgelerdeki kararmaların oluşmasını engellemeye, ekstra güçlendirilmiş formülü ile hoş olmayan kokuları önlemeye ve hassas cildinizin nemlilik durumunu maksimum seviyede korumasını sağlamaya yardımcıdır.

 • SÜTLÜ BANYO TUZU 300gr.

  SÜTLÜ BANYO TUZU 300gr.

  YOKO Sütlü Banyo Tuzu bir cilt aydınlatıcı olup Vitamin E, saf süt ve faydalı doğal tuzlarla zenginleştirilmiştir. Allantoin ve saf süt sayesinde cildin beslenmesini sağlar. Vücudunuzda birikmiş kir ve ölü hücreleri giderir, parlak ve taze bir cilt kazandırır.

 • DİZ VE DİRSEK BEYAZLATICI KREM

  DİZ VE DİRSEK BEYAZLATICI KREM

  Bu krem diz ve dirsek bölgesindeki koyulaşmayı ve ton farklılıklarının giderilmesinde etkilidir. Ekstra güçlü formülü ile cildin doğal rengine ve yapısına kavuşmasına yardımcı olur.
  Vücuttaki lekelerde de kullanılabilir. Hassas ciltlerde bile mükemmel nemlendirici etkisiyle cildin doğal yapısına kavuşmasında etkilidir.

 • AYAK BAKIM KREMİ Q10

  AYAK BAKIM KREMİ Q10

  Hindistancevizi yağı, bal ve doğal özlerden kombine edilmiş ,en kuru en bakımsız ayakları bile yeniden canlandıran, yapılandıran krem, ayaklarınızı şımartmanız içindir. Aynı zamanda nane yağı ile ayaklarınızı daha güçlü hissetmeniz için.

 • ÇATLAK TOPUK KREMİ 50 gr.

  ÇATLAK TOPUK KREMİ 50 gr.

  Bu krem özellikle ayak ve topuk derisi üzerindeki en zorlu kalınlaşmış, sert, kaba, kurumuş, çatlamış, pul pul olmuş durumlar için özellikle formüle edilmiştir. Hergün kullanımda kuru ve sert topuklar nemlenir ,yumuşar , çatlamalar önlenir.

 • EXTRA ÇATLAK ÖNLEYİCİ KREM 200 ml.

  EXTRA ÇATLAK ÖNLEYİCİ KREM 200 ml.

  Aydınlatıcı bir krem olup yeni çatlakların oluşumunu önlemede esas çözümdür ,Kolajen, Vitamin B3 ,doğal bitki özleri, Licorice ve Hydrocotyl in faydaları sayesinde cildin derin tabakalarını nemlendirir, elastikiyetini geliştirir, daha pürüzsüz ve daha esnek daha naturel aydınlık bir cilt sağlar.

 • GENİTAL BÖLGE TEMİZLEME LOSYONU 250ml.

  GENİTAL BÖLGE TEMİZLEME LOSYONU 250ml.

  Virginity Liquid Soapdaha sağlıklı daha taze kalmak için intim(dış genital ) bölge için yumuşak bir temizleyicidir. Bakterilerin oluşturduğu dış genital bölgedeki rahatsızlık veren kokuları,kaşıntıları ve tahrişi önlemeye yardım eder.Vajinal kasları da sıkılaştırır.İstediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.

 • KEÇİ SÜTLÜ VÜCUT LOSYONU 400 ml

  KEÇİ SÜTLÜ VÜCUT LOSYONU 400 ml

  Ultra nemlendirici keçi sütlü vücut losyonu içeriğindeki kolajen, laktik asit ve vitamin E sayesinde cildinizi nemlendirir, beyazlatır ve doğal rengine kavuşmasına yardımcı olur. İçeriğindeki antioksidanlar ve UV koruyucular sayesinde cildinizin daha pürüzsüz, yumuşak ve esnek kalmasına olanak sağlar.

 • LAVANTA KATKILI BANYO TUZU 300 gr.

  LAVANTA KATKILI BANYO TUZU 300 gr.

  Lavanta ve süt karışımı aktif içeriklerin anahtarı olup cansız vucudunuzu besler ve yumuşacık kılar. Lavander SPA Milk Salt Vitamin E,faydalı doğal tuzlar,süt proteini ile zenginleştirilmiş olup ciltteki ölü hücreleri ve kirlilikleri uzaklaştırarak cildi nemlendirir, yumuşak , temiz ve sağlıkla aydınlanmış bir cilt oluşturur.

 • MILK BODY LOTION 400 ML

  MILK BODY LOTION 400 ML

  E vitamini ve meyan kökü ile zenginleştirilmiş süt proteini cildin nemlenmesini sağlar. cildin parlak ve doğal görünüme kazanmasında etkilidir.

 • VÜCUT VE CİLT BAKIM SETİ

  VÜCUT VE CİLT BAKIM SETİ

  Sütlü krem Süt protein ve Q enzim sayesinde cilde canlılık kazandırır ve nemlenmesinde yardımcı olur. Kırışıklıkların azalmasını sağlar.

 • YOĞURT KATKILI BANYO TUZU 300 gr.

  YOĞURT KATKILI BANYO TUZU 300 gr.

  YOKO Yogurt SPA Milk Salt bir cilt aydınlatıcı olup Vitamin E, faydalı doğal tuzlar ,süt ve yoğuttan gelen protein ile zenginleştirilmiştir. Süt ve yoğurt sayesinde cildin beslenmesini sağlar. Vücudunuzda birikmiş kir ve ölü hücreleri giderir, parlak ve taze bir cilt kazandırır.

 • BİTKİSEL DİŞ MACUNU

  BİTKİSEL DİŞ MACUNU

  Japon bambu kömürü, karanfil yağı, mikro silika tanecikleri, hint şeftalisi ve portakal kabuğu özlerinden oluşan bitkisel formülü sayesinde diş etlerinizi korur, hassas dişlerin onarılmasına yardımcıdır. İçeriğindeki portakal kabuğu özü sayesinde ferah bir nefes sağlar.

 • EL ve TIRNAK KREMİ (KARIŞIK MEYVELER) 50 gr

  EL ve TIRNAK KREMİ (KARIŞIK MEYVELER) 50 gr

  Y559 Yoko El ve Tırnak Kremi (Karışık Meyveler) içeriğindeki güçlü anti oksidanlar ve karışık dutsu meyve özleriyle el ve tırnaklarınızı özenle besler, sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Bize Ulaşın

Mithatpaşa Mah. Mücahitler Cad. No:49 Kanal Sitesi Apt. Kat: 1 D:1 Seyhan/Adana
Tel: (+90) 322 227 80 55 Faks: (+90) 322 227 80 55 Email: info@angkozmetik.com

Sosyal Paylaşımlar